نمایش سوالات متداول در برگه پشتیبانی

برای ورود از نام کاربری و پسورد demo استفاده کنید.

👇 سوالات متداول 👇

بعد از بروزرسانی توسط ما ایمیل اطلاع رسانی بروزرسانی رو براتون ارسال می کنیم و برای نصب نسخه جدید فایل را از پنلتون در سایت ما دانلود و در پوشه هاستتون با نام Plugin آپلود و سپس آنرا اکسترکت کنید.

قربان برای کارکردن نیازی به لایسنس نیست، اگر کار کردن افزونه نیاز به لایسنس داشت شما اصلا نمیتونستید وارد مدیریت افزونه بشید، لایسنس برای دریافت بروزرسانی می باشد که ما بروزرسانی ها رو از طریق پنل کاربریتون در اختیارتون میذاریم و شما میتونید نسخه های جدید رو از پنلتون در سایت ما دانلود و نصب بکنید.

قربان ابتدا افزونه های جانبیتون رو غیرفعال و مجددا تست بکنید، اگر رفع نشد در مرحله بعدی قالبتون رو به یک قالب پیشفرض از مخزن وردپرس مثل ۲۰۱۵ تغییر بدید و سپس تست بکنید، و اگر باز هم رفع نشد، بعدش دسترسی به مدیریت سایت و هاستتون رو ارسال کنید تا بررسی کنیم.

قربان به احتمال زیاد شما مستقیما فایل دانلود شده از سمندون را در بخش نصب افزونه آپلود کرده اید.

باید توجه داشته باشید فایل دانلودی شامل اطلاعات مختلفی است که افزونه نیز یکی از این اطلاعات به شمار می رود. ابتدا باید یک مرحله فایل دانلودی ار سمندون را از حالت فشرده خارج ساخته (Unzip) سپس فایل موجود در پوشه Plugin را در بخش آپلود افزونه، به وردپرس اضافه کنید.

بارگیری بیشتر

بستن